Ankara Anlaşması Tercümesi

Ankara Anlaşması Tercümesi

Ankara Anlaşması 1963 yılında Almanya, Fransa, İngiltere, Belçika, Hollanda, Luxemburg ve Türkiye arasında imzalanmış oldukça değerli bir sözleşmedir. Bu sözleşme ile bugün Avrupa Birliği olarak anılan yapı ile ilişkilerini başlatan Türkiye, bu anlaşma ile pek çok avantajın da sahibi olmuştur. Anlaşma imza edildikten sonra Türkiye ve İngiltere arasında kurulan çok özel bir iş birliği sayesinde 1963 yılı itibarı ile Türk vatandaşları İngiltere’ye çalışma amacı ile göç etme şansına sahip oldu.

Türkiye’den İngiltere’ye giden ve burada vatandaşlık alma hakkı dahi kazanma şansı yakalayan Türkler için maalesef bu sözleşmenin sonuna geliniyor. Çünkü İngiltere, AB’den ayrıldı ve 31.12.2020 itibarı ile Ankara Anlaşması’nın İngiltere üzerindeki bağlayıcılığı da ortadan kalkacak. Bu nedenle Türkiye’den İngiltere’ye göç etmek ve burada yaşamak isteyenler için vakit kaybetmeden başvuru yapmak gerekiyor. Peki, süreç nasıl işliyor? Pierid Tercüme olarak size bütün süreci açıklıyoruz!

Ankara Anlaşması’na Kimler Başvurabilir?

Ankara anlaşması tercümesi son dönemin en çok konuşulan konularından bir tanesi olurken başvuru yapacak kişiler için aranan şartların da çok merak edildiğini vurgulamak gerekir. Siz de İngiltere’de iş kurmak ve Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere’ye yerleşmek istiyorsanız aşağıdaki şartları yerine getirdiğinizden emin olmalısınız!

  • 18 yaşından büyük olmak,
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • İş kuracağı alanda yeterli sermayeye sahip ve teknik açıdan donanımlı olmak,

Bu şartları sağlıyor ve İngiltere’de yaşamayı çekici buluyorsanız hemen Ankara Anlaşması kapsamında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Anlaşması Tercümesi Neden Gerekli?

Ankara Anlaşması kapsamında başvurunuzu gerçekleştirirken şartları sağlıyor ve başvuru evrakını da tamamladıysanız sadece Ankara Anlaşması tercümesi hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Bunun temelinde ise başvurunun İngiltere’ye yapılıyor olması önem taşır. İngiltere’deki kurumların başvurunuzu ele alarak onay/ret durumunu açıklığa kavuşturmanız gerekecektir.

Tercüme alanında en başarılı seçeneklerden yararlanmak adına Pierid Tercüme ayrıcalıklarını tercih edebilirsiniz. Uzman tercüman kadrosu ve alanının en iyileri ile iş birliği yapmak sizin için de çok büyük bir ayrıcalık olacak!

Ankara Anlaşması ile İngiltere’ye Gidenler Başka Bir İşte Çalışabilir mi?

Ankara Anlaşması çerçevesinde İngiltere’ye gidiyorsanız ve burada kendi işinizi kuracaksanız başka bir işte çalışma konusunda ciddi kısıtlamalar vardır. Bu nedenle İngiltere’de iş kurduktan sonra 4 yıl boyunca bu işi devam ettirme taahhüdü verirsiniz. Yani 4 yıl boyunca herhangi başka bir işte çalışmanız anlaşma kapsamından çıkışa neden olacağından ‘deport’ edilmenize yol açabilir.

Ankara Anlaşması ile Ailenizi İngiltere’ye Götürebilir misiniz?

Ankara Anlaşması ile ailenizi de İngiltere’ye götürecekseniz her bir birey için başvuru yapmak gerekecektir. Bu anlamda Ankara Anlaşması tercümesi ihtiyaç duyacağınız en önemli konu olacaktır. Bu denli önemli bir konuda ise Pierid Tercüme ayrıcalıklarını yaşamak adına hemen harekete geçebilirsiniz. Size sadece kaliteyi değil uygun fiyatlı hizmetleri de vaat ediyoruz!

Anında Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

Pierid Tercüme Bürosu’nun sunduğu sektörde bulunması güç kalite düzeyi Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce olmak üzere tüm Türkiye’deki bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir.

İlgili Terimler:

Adana Noter Onaylı Tercüme, Adıyaman Noter Onaylı Tercüme, Afyon Noter Onaylı Tercüme, Ağrı Noter Onaylı Tercüme, Amasya Noter Onaylı Tercüme, Ankara Noter Onaylı Tercüme, Antalya Noter Onaylı Tercüme, Artvin Noter Onaylı Tercüme, Aydın Noter Onaylı Tercüme, Balıkesir Noter Onaylı Tercüme, Bilecik Noter Onaylı Tercüme, Bingöl Noter Onaylı Tercüme, Bitlis Noter Onaylı Tercüme, Bolu Noter Onaylı Tercüme, Burdur Noter Onaylı Tercüme, Bursa Noter Onaylı Tercüme, Çanakkale Noter Onaylı Tercüme, Çankırı Noter Onaylı Tercüme, Çorum Noter Onaylı Tercüme, Denizli Noter Onaylı Tercüme, Diyarbakır Noter Onaylı Tercüme, Edirne Noter Onaylı Tercüme, Elazığ Noter Onaylı Tercüme, Erzincan Noter Onaylı Tercüme, Erzurum Noter Onaylı Tercüme, Eskişehir Noter Onaylı Tercüme, Gaziantep Noter Onaylı Tercüme, Giresun Noter Onaylı Tercüme, Gümüşhane Noter Onaylı Tercüme, Hakkari Noter Onaylı Tercüme, Hatay Noter Onaylı Tercüme, Isparta Noter Onaylı Tercüme, Mersin Noter Onaylı Tercüme, İstanbul Noter Onaylı Tercüme, İzmir Noter Onaylı Tercüme, Kars Noter Onaylı Tercüme, Kastamonu Noter Onaylı Tercüme, Kayseri Noter Onaylı Tercüme, Kırklareli Noter Onaylı Tercüme, Kırşehir Noter Onaylı Tercüme, Kocaeli Noter Onaylı Tercüme, Konya Noter Onaylı Tercüme, Kütahya Noter Onaylı Tercüme, Malatya Noter Onaylı Tercüme, Manisa Noter Onaylı Tercüme, Kahramanmaraş Noter Onaylı Tercüme, Mardin Noter Onaylı Tercüme, Muğla Noter Onaylı Tercüme, Muş Noter Onaylı Tercüme, Nevşehir Noter Onaylı Tercüme, Niğde Noter Onaylı Tercüme, Ordu Noter Onaylı Tercüme, Rize Noter Onaylı Tercüme, Sakarya Noter Onaylı Tercüme, Samsun Noter Onaylı Tercüme, Siirt Noter Onaylı Tercüme, Sinop Noter Onaylı Tercüme, Sivas Noter Onaylı Tercüme, Tekirdağ Noter Onaylı Tercüme, Tokat Noter Onaylı Tercüme, Trabzon Noter Onaylı Tercüme, Tunceli Noter Onaylı Tercüme, Şanlıurfa Noter Onaylı Tercüme, Uşak Noter Onaylı Tercüme, Van Noter Onaylı Tercüme, Yozgat Noter Onaylı Tercüme, Zonguldak Noter Onaylı Tercüme, Aksaray Noter Onaylı Tercüme, Bayburt Noter Onaylı Tercüme, Karaman Noter Onaylı Tercüme, Kırıkkale Noter Onaylı Tercüme, Batman Noter Onaylı Tercüme, Şırnak Noter Onaylı Tercüme, Bartın Noter Onaylı Tercüme, Ardahan Noter Onaylı Tercüme, Iğdır Noter Onaylı Tercüme, Yalova Noter Onaylı Tercüme, Karabük Noter Onaylı Tercüme, Kilis Noter Onaylı Tercüme, Osmaniye Noter Onaylı Tercüme, Düzce Noter Onaylı Tercüme