Denklik Belgesi Çevirisi

Denklik Belgesi Çevirisi

Uluslararası düzeyde eğitim almış öğrenciler için denklik belgesi çevirisi eğitim hayatının başarılı bir kariyer ile taçlandırılabilmesi adına oldukça önemlidir. Siz de yurtdışında eğitim aldıysanız ve Türkiye’de veya başka bir ülkede kariyerinize ilk adımı atmak için mutlaka bu tercüme türüne ihtiyaç duyacaksınız. Peki, denklik belgesi nedir? Bu belgenin tercümesi neden istenir?

Denklik belgesi; bir üniversitede alınan eğitimin başka bir ülkede geçerli olduğunu gösteren ve eğitim standartlarının denk olduğunu kanıtlayan resmi belgelerden bir tanesidir. İki ülke arasındaki anlaşmalar esasına göre ortaya çıkan denklik belgesinin çevirileri belgenin sunulacağı ülkedeki dile dönüştürülerek yapılır. Burada kullanılan tercüme çeşidi hiç şüphesiz yeminli tercüme olacaktır. Zira bu belge resmi bir belgedir.

Hangi Dillerde Denklik Belgesi Tercümesi Yapılır?

Dünyanın küresel bir köye evrildiği günümüzde herhangi bir ülkede aldığınız eğitimin dünyanın öbür ucundaki bir ülkede denk olduğunu söyleyebiliriz. Gerek eğitim kalitesindeki artış gerekse de ülkeler arasındaki eğitim iş birliğinin ciddi düzeylere ulaşması denklik belgesi noktasında önemli bir talebin doğmasına zemin hazırlamıştır. Peki, denklik belgesi tercümesi hangi dillerde yapılabilmektedir?

Denklik belgenizin tercüme edileceği dil konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Eğitim aldığınız ülkenin dili ile denkliği kanıtlayacağınız ülkenin dili arasında gerçekleşecek olan dönüşüm sürecini yeminli tercümanlarımızın titiz çalışmaları ile gerçekleştiriyor ve size değer katacak hizmetler sunmayı önceliğimiz sayıyoruz. Tercümede ‘o dilde tercüme yapmıyoruz’ cümlesini çok da kabul etmeyen bir tercüme bürosu olarak size desteği kendimize bir görev biliyoruz.

Denklik Belgesinde Yeminli Tercüme Süreci

Resmiyeti apaçık belli olan belgelerin ibraz edileceği ülkede de resmi olarak değerlendirilebilmesinin öncelikli şartı yeminli tercümedir. Bu anlamda tercüme büromuzda ele aldığımız denklik belgesini detaylı ve titiz bir çalışma sonrasında tercüme ediyoruz. Belge tercümesini sizlere teslim etmeden evvel detaylı incelemelerimizi gerçekleştiriyor ve hatasız bir süreç için proofreading aşamasına ciddi önem atfediyoruz.

Tecrübesi en az 10 yıla dayanan tercümanlarımızın dil becerileri ve işlerine olan tutkuları sayesinde denklik belgesi çevirisi alanında benzersiz hizmetler vaat ediyoruz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Tercüme işlemlerine büyük önem veren tercüme büromuz size bir müşteri gözü ile değil bir iş ortağı anlayışı ile bakıyor. Bu anlamda size sunduğumuz hizmetlerde memnuniyetinizi bize ödeyeceğiniz tercüme ücretinin önünde tutuyoruz. Tercüme büromuzun kuruluşundan bu yana çalıştığımız bütün iş ortaklarımız ile uzun süreli iş birliklerine imza atarken karşılıklı güven duygusunu tesis etmenin sevincini yaşıyoruz.

Pierid olarak sizlerle iş birliği yaparken ihtiyacınıza en uygun çözümleri ortaya koymayı arzuluyoruz. Bu anlamda başvurulara yetişmesi gereken denklik belgesi çevirisi işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hataya asla yer vermeyen anlayışımız çerçevesinde hızlı ve kaliteli hizmete ulaşmanızı en büyün hedefimiz sayıyoruz.

Anında Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

Pierid Tercüme Bürosu’nun sunduğu sektörde bulunması güç kalite düzeyi Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce olmak üzere tüm Türkiye’deki bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir.

İlgili Terimler:

Adana Noter Onaylı Tercüme, Adıyaman Noter Onaylı Tercüme, Afyon Noter Onaylı Tercüme, Ağrı Noter Onaylı Tercüme, Amasya Noter Onaylı Tercüme, Ankara Noter Onaylı Tercüme, Antalya Noter Onaylı Tercüme, Artvin Noter Onaylı Tercüme, Aydın Noter Onaylı Tercüme, Balıkesir Noter Onaylı Tercüme, Bilecik Noter Onaylı Tercüme, Bingöl Noter Onaylı Tercüme, Bitlis Noter Onaylı Tercüme, Bolu Noter Onaylı Tercüme, Burdur Noter Onaylı Tercüme, Bursa Noter Onaylı Tercüme, Çanakkale Noter Onaylı Tercüme, Çankırı Noter Onaylı Tercüme, Çorum Noter Onaylı Tercüme, Denizli Noter Onaylı Tercüme, Diyarbakır Noter Onaylı Tercüme, Edirne Noter Onaylı Tercüme, Elazığ Noter Onaylı Tercüme, Erzincan Noter Onaylı Tercüme, Erzurum Noter Onaylı Tercüme, Eskişehir Noter Onaylı Tercüme, Gaziantep Noter Onaylı Tercüme, Giresun Noter Onaylı Tercüme, Gümüşhane Noter Onaylı Tercüme, Hakkari Noter Onaylı Tercüme, Hatay Noter Onaylı Tercüme, Isparta Noter Onaylı Tercüme, Mersin Noter Onaylı Tercüme, İstanbul Noter Onaylı Tercüme, İzmir Noter Onaylı Tercüme, Kars Noter Onaylı Tercüme, Kastamonu Noter Onaylı Tercüme, Kayseri Noter Onaylı Tercüme, Kırklareli Noter Onaylı Tercüme, Kırşehir Noter Onaylı Tercüme, Kocaeli Noter Onaylı Tercüme, Konya Noter Onaylı Tercüme, Kütahya Noter Onaylı Tercüme, Malatya Noter Onaylı Tercüme, Manisa Noter Onaylı Tercüme, Kahramanmaraş Noter Onaylı Tercüme, Mardin Noter Onaylı Tercüme, Muğla Noter Onaylı Tercüme, Muş Noter Onaylı Tercüme, Nevşehir Noter Onaylı Tercüme, Niğde Noter Onaylı Tercüme, Ordu Noter Onaylı Tercüme, Rize Noter Onaylı Tercüme, Sakarya Noter Onaylı Tercüme, Samsun Noter Onaylı Tercüme, Siirt Noter Onaylı Tercüme, Sinop Noter Onaylı Tercüme, Sivas Noter Onaylı Tercüme, Tekirdağ Noter Onaylı Tercüme, Tokat Noter Onaylı Tercüme, Trabzon Noter Onaylı Tercüme, Tunceli Noter Onaylı Tercüme, Şanlıurfa Noter Onaylı Tercüme, Uşak Noter Onaylı Tercüme, Van Noter Onaylı Tercüme, Yozgat Noter Onaylı Tercüme, Zonguldak Noter Onaylı Tercüme, Aksaray Noter Onaylı Tercüme, Bayburt Noter Onaylı Tercüme, Karaman Noter Onaylı Tercüme, Kırıkkale Noter Onaylı Tercüme, Batman Noter Onaylı Tercüme, Şırnak Noter Onaylı Tercüme, Bartın Noter Onaylı Tercüme, Ardahan Noter Onaylı Tercüme, Iğdır Noter Onaylı Tercüme, Yalova Noter Onaylı Tercüme, Karabük Noter Onaylı Tercüme, Kilis Noter Onaylı Tercüme, Osmaniye Noter Onaylı Tercüme, Düzce Noter Onaylı Tercüme