Hakkımızda

Hakkımızda

Çağımızın giderek küreselleşmesi ve farklı coğrafyalarda yaşayan insanların birbirleri ile iletişime kurma isteği profesyonel tercümanlık hizmetlerine olan talebi de arttırmıştır. Pierid Translation, bu çerçevede 2017 yılında kurulan profesyonel bir tercümanlık bürosudur. Hizmet verdiğimiz tercüme dilleri alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile 2 yıldır müşterilerimize en kaliteli ve en profesyonel tercümanlık hizmetlerini vermekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı uzmanlık alanları bulunan tercümanlarımız belge ve metinlerinizin porföyümüzde bulunan 48 dilden Türkçe’ye ve Türkçe’den bu 48 dile çevrilmesini sağlamaktadır. Alanlarında uzman tercümanlarımızın deneyimleri ve bilgilerini müşterilerimizin çıkarları için kullanıyor ve müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile tercümanlık hizmetlerini sunuyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına çıktığımız bu yolda tercümanlarımızın deneyimi ve bilgisi sayesinde hedeflerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Dil ve coğrafya farkını ortadan kaldırarak pek çok farklı dili konuşan insanın birbirleri ile daha rahat bir şekilde iletişim kurmasını sağlıyoruz.

Pierid Translation olarak en temel ilkemiz tercüme hizmetlerini en doğru, hatasız ve hızlı bir şekilde vermektir. Müşterilerimizin firmamıza teslim ettiği belgelerde herhangi bir değişiklik, ekleme ya da çıkarma yapmadan en doğru şekilde tercümesini yapıyoruz. Eğer sizin de hizmet portföyümüzde yer alan tercüme hizmetlerinden birine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Pierid Translation olarak her türlü tercüme hizmetinde her zaman yanınızdayız!