Ticari ve Finansal Tercüme

Pierid Tercüme, müşterilerinin ticari çeviri ihtiyaçları için hızlı, güvenilir ve sonuç odaklı çözümler üretir ve en kısa zamanda çevirilerin tamamlanmasını sağlar. Tecrübeli ve yetenekli dil profesyonellerimiz, sektör uzmanları ve proje yöneticilerimiz sayesinde ticari tercüme konusunda tercih edilen bir isim haline gelmiş bulunmaktayız. Tercüme bürosu olarak yüksek kaliteli ve güvenilir ticari tercüme teslim etmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

Tercüme büromuz, her alanda olduğu gibi, ayrıntılara dikkat edilmesi gereken ticari çeviri alanında da oldukça titiz çalışır.
Profesyonel ve acil çeviri çözümleri sunan Pierid Tercüme’nin bu alanda çevirisini yaptığı belgelerden bazıları şunlardır: Ticari belgeler ve yazışmalar, raporlar ve araştırmalar, fiyat teklifleri ve faturalar, sözleşme ve ihale dokümanları, bankacılık ve finans belgeleri, toplantı tutanakları, resmi ve hukuki belgeler, mali raporlar, pazar araştırmaları, reklam, tanıtım ve pazarlama projeleri, vekaletname, muvafakatname ve taahhütname vb. belgeler. Ticari çeviri ihtiyacınıza yönelik hizmet almak için bize hemen ulaşın.

Tıbbi çevirileriniz için tercüme büromuzu tercih edebilirsiniz. Alanında uzman çevirmen kadrosu ile ve noter yeminli tercümanları ile birlikte her alanda ve Dünya’nın birçok dilinde tercümeleriniz gerçekleştirilmektedir. Tıbbi/ Medikal Tercüme alanı anadilden hedef dile çevirilerde oldukça başarı göstermektedir.

Alanında uzman olan çevirmen kadroları, bu çevirileri yaparken hiç bir sıkıntı oluşturmadan bütün çevirileri zamanında teslim etmektedir. Hem online bir şekilde internet üzerinden anlaşarak fiyat alabilir, hem de tercüme bürolarını ziyaret edebilmektesiniz.

Bir çeviri bürosu yapılacak işleri ne kadar kısa sürede ve doğru şekilde teslim ederse o kadar başarılı demektir. Eksiksiz ve kusursuz çevirilerinizi bu tercüme bürolarında yapabilirsiniz. Bunun yanında özel ve resmi dökümanların çevirileri de müşteri memnuniyeti ve gizliliği için dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmaktadır. Hem bilgilerinizi ve çevirilerinizi koruyacak hem de gönül rahatlığı ile çevirilerinizi yaptıracaksınız.