Tercüme Fiyatları ve Tercüme Ücretleri 2023

Tercüme Fiyatları

Sektörün en çok merak edilen konularından birisidir. Bu alanda %100 şeffaflık felsefesi ile 2023 tercüme fiyatlarını sizlere sunan şirketimiz, uygun fiyatlı tercüme hizmetlerine ek olarak, maksimum kalitede ve hızda sunmakta olduğu tercüme çözümleri ile daima yanınızda olmaya devam ediyor.

Alanında uzman tercüman kadromuz ile tercüme fiyatlarını düşünmeden profesyonel çeviri hizmetlerini Pierid Tercüme Hizmetleri’ nde bulabilirsiniz. 2023 yılı için belirlemiş olduğunuz tercüme fiyatları aşağıdaki gibi olup, sunmakta olduğumuz fiyatlar ekonomik ve kaliteli çeviri alabilmeniz için özel olarak sunulmaktadır.

Tercüme fiyatları hepimizin bildiği gibi ülkemizde ve Dünya genelinde metnin dili ve terminolojik yapısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu alanda bütçenizi zorlamadan daima en uygun fiyat garantisi sunan Pierid Tercüme Hizmetleri, alanında uzman tercüman kadrosu ve teknik ekibi ile 2023 yılının en uygun tercüme fiyatlarını sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Tercüme fiyatları ülkemizde sektörün en çok merak edilen konularından birisidir. Bu alanda %100 şeffaflık felsefesi ile 2023 tercüme fiyatlarını sizlere sunan firmamız, uygun fiyatlı tercüme hizmetlerine ek olarak, maksimum kalitede ve hızda sunmakta olduğu çeviri çözümleri ile daima yanınızda olmaya devam ediyor. Alanında uzman tercüman kadromuz ile tercüme fiyatlarını düşünmeden profesyonel çeviri hizmetlerini Pierid Tercüme Hizmetlerinde bulabilirsiniz. 2023 yılı için belirlemiş olduğunuz tercüme fiyatlar ekonomik ve kaliteli çeviri alabilmeniz için özel olarak sunulmaktadır. Tercüme fiyatları hepimizin bildiği gibi ülkemizde ve Dünya genelinde metnin dili ve terminolojik yapısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu alanda bütçenizi zorlamadan daima en uygun fiyat garantisi sunan Pierid Tercüme Hizmetleri, alanında uzman tercüman kadrosu ve teknik ekibi ile 2023 yılının en uygun tercüme fiyatlarını sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

Doğru Fiyatlandırma!

Alanında uzman proje koordinatörlerimiz ile 7 gün 24 saat hızlı proje teklifi sunmaktayız. Tercüme fiyatları alanında ekonomik çözümlerin yanı sıra; maksimum kalite sunan firmamız, 2023 yılının gereksinimlerini karşılayarak tercüme / çeviri işlemlerinizde zaman ve nakit tasarrufu imkânı sağlamaya devam ediyor.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Your text

İngilizce

120 TL/150 kelime

1000 kr. 120 TL’den başlayan fiyatlarla

Almanca

120 TL/150 kelime

1000 kr. 120 TL’den başlayan fiyatlarla

Fransızca

130 TL/150 kelime

1000 kr. 130 TL’den başlayan fiyatlarla

Rusça

140 TL/150 kelime

1000 kr. 140 TL’den başlayan fiyatlarla

Anında Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

Tercüme Fiyatları 2023

Tercüme fiyatları alanında 2023 yılına özel kampanyalı ücretlerimiz ile göz doldurmaya devam etmekteyiz. Birçok dilde özel olarak geliştirmiş olduğumuz paket sistemi ile çeviri metninize uygun tercüme çözümlerini sizlere özel sunmaya devam ediyoruz. 2023 yılı için geçerli olan çeviri fiyatlarımız 1000 karakter üzerinden değerlendirilmekte olup, fiyatlarımıza K.D.V. dahil değildir. Tercüme hizmeti almak istediğiniz metninize özel olarak sunmakta olduğumuz tercüme fiyatları için bizlere mail ve telefon yolu ile ulaşabilir, 5 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı tercüme hizmetini kalite ile sağlamlaştıran ekibimiz günün her saatinde sizlerin yanında olmaya devam ediyor.

Tercüme fiyatları ülkemizde tercüme hizmeti almak isteyenlerin en çok merak ettikleri konulardan birisidir. Ülkemizde ve dünya genelinde uygulanan tercüme fiyat politikalarında global olarak geçerli olan sistem gereği, çeviri metinleri terminolojik yapısı ve hedef dile göre fiyatlandırılmaktadır. Bu alanda Türkiye’de ilk kez Pierid Tercüme tarafından geliştirilmiş olan tercüme paket sistemi ile metinlerinizin zorluk derecesine göre en uygun ücret politikası uygulanmakta ve tercüme fiyatları konusunda herhangi bir sürpriz ile karşılaşmanızın önüne geçilmektedir.

2023 yılı tercüme ücretlerimiz Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce olmak üzere tüm Türkiye’deki bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir.